0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
Morocco
۰
۰
Spain
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Leganes
-
-
CD Mirandes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Oviedo
-
-
Las Palmas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Maribor
۳
۰
Radomlje
inprogress
۲۰:۳۰
ND Gorica
۰
۰
NK Bravo
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Athletic Bilbao
۲
۰
Real Valladolid
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray SK
۰
۳
Villarreal CF
inprogress
۲۰:۳۰
Panetolikos FC
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
۳
۲
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۳۰
Racing Genk
۳
۱
SC Heerenveen
Finished
۱۴:۳۰
SV Ried
۶
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۶:۳۰
  Jamaica Premier League
Chapelton Maroons FC
۰
۱
Portmore United
Finished
۰۱:۳۰
Arnett Gardens FC
۲
۱
Molynes United FC
Finished
۰۴:۰۰
  India I-League
Real Kashmir FC
۲
۱
Sreenidi Deccan
Finished
۱۲:۰۰
Churchill Brothers
۲
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal U23 League
Gil Vicente FC U23
۲
۰
Braga U23
Finished
۱۸:۳۰
Vizela U23
۲
۲
Famalicao U23
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U23
۴
۱
Estoril U23
Finished
۱۴:۳۰
CD Mafra U23
۰
۱
Benfica U23
Finished
۱۶:۳۰
Portimonense U23
۳
۲
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
۳
۲
Barito Putra
Finished
۱۲:۰۰
Persis Solo
۶
۱
RANS Nusantara
Finished
۱۵:۰۰
Persija Jakarta
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Romanian Cup
Sepsi Sfantu Gheorghe
۲
۰
SC FC Voluntari SA
inprogress
۲۰:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۱
۳
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۲۰:۳۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۰
۰
FC U Craiova 1948
inprogress
۲۰:۳۰
  Georgia National League 2
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۰
Aragvi Dusheti
Finished
۱۲:۳۰
Kolhketi Khobi
۱
۰
FC Rustavi
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal League Cup, Group A
CD Mafra
۱
۱
Futebol Clube Vizela
Finished
۰۰:۱۵
  Tunisia Ligue 2, Group A
CS Korba
۰
۰
CS Bembla
Finished
۱۶:۰۰
Rades
۱
۰
JS Kairouanaise
Finished
۱۶:۰۰
Club Olympique de Medenine
۱
۱
ES Jerba Midoun
Finished
۱۶:۰۰
ES Rogba Tataouine
۱
۰
AS Gabes
Finished
۱۶:۰۰
AS Marsa
۴
۱
AS Mhamdia
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Defensores Salto
۴
۳
Colon Chivilcoy
Finished
۰۳:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Al-Ittihad
۰
۰
Umm Al Hassam
Finished
۱۸:۳۰
Qalali
۰
۱
Isa Town
Finished
۱۸:۳۰
Al Ittifaq Maqaba
۱
۲
A'Ali FC
Finished
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Al Taawon FC
۱
۲
Al Hamriyah
Finished
۱۶:۰۵
AL Dhafra
۳
۰
Baynounah SC
Finished
۱۶:۲۰
Fursan Hispania FC
۰
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۱۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Seneca U19
۰
۰
Algeciras CF U19
inprogress
۲۰:۳۰
San Roque Balompie U19
۷
۰
CF Rusadir U19
Finished
۱۴:۳۰
Tomares U19
۱
۲
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۳۰
CD 26 de Febrero U19
۱
۰
RC Recreativo Huelva U19
inprogress
۲۰:۰۰
Real Betis Balompie U19
۲
۱
Granada CF U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۱
Merida
Finished
۱۴:۳۰
  Uganda Premier League
UPDF FC
۱
۱
Uganda Revenue Authority SC
Finished
۱۶:۳۰
Arua Hill
۰
۱
Bul FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۲
۱
Lanzarote
Finished
۱۶:۰۰
UD Tamaraceite
۰
۰
Marino
inprogress
۲۰:۰۰
  Egypt Premier League
Al Masry Club
۰
۰
National Bank
Finished
۱۶:۱۵
  Jordan Cup Women
Al Orthodoxi (W)
۰
۳
Al Ittihad (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Adama Kenema
۳
۰
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Kenema
-
-
Kedus Giorgis
inprogress
۱۵:۳۰
  India Delhi Senior Division
Ahbab FC
۰
۳
CISF
Finished
۱۲:۳۰
  Egypt Division 2
Baladiyet El Mahallah
۳
۲
Proxy SC
Finished
۱۶:۰۰
  Iran 2nd Division
Ario Eslamshahr
۳
۰
Shahin Bushehr
Finished
۱۴:۰۰
Kian Sam Babol
۱
۱
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۴:۰۰
  Scotland Reserve League
Dundee United Reserves
۱
۱
Hamilton Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  India Mizoram Premier League
FC Venghnuai
۲
۲
Chawnpui
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
UD Logrones
-
-
Real Sociedad B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
FC Deccan
Finished
۱۴:۰۰
Kodagu FC
۱
۱
Bangalore Eagles
Finished
۱۲:۰۰
  England Central Reserve League
Wrexham Reserves
۳
۱
Blackpool Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League Cup U21
Peterborough United U21
۴
۱
Aston Villa U21
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan 1. Division
Qarabağ FK II
۰
۱
Zira II
Finished
۱۳:۳۰
  Armenia 1. Division
Syunik
۱
۳
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید